Améba interiéry

 

Dobrý večer, vážená paní Šamánková, již delší dobu se rozhlížím po profesionálovi, který by mi pomohl doladit interiér 3 pokoj.bytu. Prošla jsem několik webů, ale ty referenční obrázky a práce na mě působily studeně a chladně a navíc si byly stylem velmi podobné - jako přes kopírák.... Pak jsem četla přílohu Mladé fronty dnes a tam byl článek o Vašem bytě a zmínka, že pracujete jako interiérová designérka... Už fotky v magazínu na mě působily teple, mile a útulně a vyhledané realizace na Vašem webu můj dojem ještě více upevnily.
Hana Ondráčková

 

Srdečně zdravím, omlouvám se za nevyžádaný mail ale nedalo mi to a musím napsat. Chtěla bych Vám moc poděkovat a zároveň pochválit za krásnou realizaci v bytě p.Kučerové. Viděla jsem fotky a musím říci klobouk dolů. Moc hezky a účelně jste vyřešila životní prostor této mladé rodinky. Moc děkuji za ně i za Vás, že jste.
Alena Růžičková

 

Zubní ordinace

Zařizovala jsem prostory pro zubní ordinaci a chtěla jsem, aby interiér působil moderně, originálně, a přitom vkusně. Spolupráce s Evou Šamánkovou byla perfektní. Nejen, že nakreslila celý projekt, ale výrazně se podílela i na jeho realizaci. Konzultovala se mnou výběr veškerých barev, nábytku a dekoračních předmětů a pomohla i s jejich nákupem. Díky jejímu vytříbenému vkusu a smyslu pro detail se nám podařilo vytvořit krásnou ordinaci, ve které se cítím dobře já i moji pacienti.
Iveta Janovská

 

Kuchyň, ložnice

Delší dobu jsem přemýšlela o rekonstrukci kuchyně a ložnice. Vím celkem hned, jaké věci se mi líbí a jaké ne, ale nedokážu si je představit jako celek. Jednou jsem navštívila svoji kamarádku a po vkročení do jejího bytu jsem byla okouzlená. Krásná, jednoduchá, příjemná koncepce jejího prostorově omezeného bydlení mě jasně přesvědčila, že s tím, kdo jí byt pomáhal navrhovat se do rekonstrukce bez obav pustím. Spolupráce s paní designérkou Evou byla moc příjemná. Fascinuje mě její smysl pro detail, nápaditost, citlivý přístup k rekonstrukci a v neposlední řadě i fakt, co dokáže za kouzla s omezeným rozpočtem. Děkuji a moc se těším na další spolupráci!
Renata Vacková

 

Celý byt

Na spolupráci s Evou Šamánkovou jsem si cenila především mých časových úspor a dobrých nápadů ze strany interiérové designérky. Dokázala mi poradit, kde najdu hezké moderní zboží za dobrou cenu. Myslím si, že cena zaplacená za poradenství a projekt mi ušetřila časové náklady a náklady za benzín při výběru dlažby, nábytku i interiérových doplňků. Také si myslím, že bych se neodvážila do některých kombinací, které celkový interiér nakonec značně pozvedly.
Spolupráci s Evou Šamánkovou mohu vřele dopuručit.
Eva Yildizová

 

Společná kuchyň s obývákem

Před pár lety jsme oslovili architektonické studio s prosbou o vyřešení našeho interiéru. Je pravda, že návrh byl velmi pěkný a zajímavý, ale úplně nevyhovoval našim představám. Měli jsme svoje představy, které jsme chtěli uplatnit, jenom nám chyběl někdo, kdo by je dotáhl do dokonalosti. Měli jsme pocit, že s námi architekt dostatečně nespolupracoval a chtěl spíše uplatňovat svoje představy, které už měl zadané ve vizualizaci a jenom je upravoval podle potřeby.
Po nějaké době se nám velmi zalíbil byt našich známých, kteří postupovali přesně cestou, kterou jsme si představovali. Dali nám kontakt na designérku, se kterou jsme se společně dobrali vytouženého výsledku - bytu, ve kterém se necítíme jako v muzeu, ale opravdu doma.
Jitka a Martin Křivánkovi

 

Reference